Tablica ogłoszeń


Grupa Kreatywnego Pisania to długoterminowy projekt cotygodniowych wyzwań pisarskich z wykorzystaniem writing prompts. Więcej znajdziesz w zakładce "O projekcie".Temat

Temat na tydzień 129:

To było bardzo kłopotliwe. Nigdy nie miał ofiary, która odniosłaby porażkę w umieraniu.

klucze: klucz, wymiana, akcesoria, niedobre.

Szukaj tekstu

O projekcie


            Grupa Pisania Kreatywnego to długoterminowy projekt cotygodniowych wyzwań pisarskich z wykorzystaniem writing prompts. Celem projektu jest zmotywowanie autorów ( i nie tylko) do kreatywnego tworzenia i poprawy warsztatu pisarskiego.
“Write a short story every week. It's not possible to write 52 bad short stories in a row.” – Ray Bradbury
            Poza tym to świetna zabawa. Zależy mi, by wciągnąć do niej jak najwięcej osób. Także niezwiązanych dotychczas z pisaniem. Nie ma tu lepszych i gorszych. Nie jest to konkurs, a tym bardziej wyścig szczurów. Chodzi o wspólną pasję. Możliwość spróbowania swoich sił wobec rozmaitych tematów. Mimo, że wszyscy piszemy o tym samym, każda praca jest unikatowa, ponieważ każdy uczestnik patrzy na dany temat w zupełnie odmienny sposób. I to jest właśnie niesamowite.
            GPK posiada stworzoną listę tematów, głównie znalezionych w Internecie, do której każdy uczestnik może zgłosić nowy pomysł. Są one losowane poprzez generator liczb. Swoje propozycje zgłaszać można na facebooku do administratorów grupy [Grupa Pisania Kreatywnego].
            Na wspomnianej powyżej grupie poruszane są tematy jej rozwoju, wszelkie problemy, nieścisłości i pytania. Jest to również sposób na nawiązanie znajomości z pozostałymi uczestnikami. Oczywiście nie trzeba należeć do grupy na facebooku, żeby wziąć udział w projekcie. Należy się natomiast zapoznać z regulaminem i przestrzegać go ;) Są w nim zawarte wszystkie informacje dotyczące nadsyłania prac.
            Temat – krótki zarys fabuły, który należy wykorzystać, jako bazę do opowiadania lub mini dialog, który ma być zawarty w tekście, podany zostaje zarówno na stronie projektu, jak i w podsumowaniu tygodnia na facebooku. Serdecznie zapraszam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz